• Thumb 467c838c08276fc3b0b7687ef4c524d5

Асфальтирование проезжей части улицы.

ПІБ ініціатора: Зинчук Дмитрий Валерьевич
Дата початку збору підписів: 28.12.2015 15:01

Просим Вас заасфальтировать отрезок ул. Тюленина (от перекрёстка ул.Правды до переулка Якуба Коласа).
25.12.2015 г. ремонт этого отрезка был произведен частично и не полностью.

Красноармійська міська рада повідомляє, що строк збору підписів на підтримку електронної петиції №38 закінчився. Законом України «Про звернення громадян» передбачено, що електронна петиція, яка в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, після завершення строку збору підписів на її підтримку розглядається як звернення громадян відповідно до цього Закону.

Відповідно до ст.5 вищезазначеного закону у зверненні крім прізвище, ім’я, по батькові має бути зазначено місце проживання громадянина. На жаль, відомості про місце Вашого проживання відсутні. Таким чином, електрона петиції №38 не може бути зареєстрована як звернення громадян оскільки це буде суперечити чинному законодавству.

У разі якщо Ви бажаєте отримати письмову відповідь на звернення, рекомендуємо Вам звернутися до виконкому міської ради за адресою: пл. Шибанкова, 11, каб. №2 із письмовою заявою або на особистий прийом міського голови та його заступників (за встановленим графіком).