• Thumb f692115f7481f54790aa7a6487ed7d88

Детская площадка в районе ЗОШ№14

ПІБ ініціатора: Шинкаренко Анна Анатольевна
Дата початку збору підписів: 26.01.2016 08:00

Уважаемый Руслан Валерьевич, просим установить детскую площадку в районе ЗОШ№14. У нас на поселке очень много деток, а выйти с ними погулять некуда. Очень надеемся на Вашу помощь.

Красноармійська міська рада повідомляє, що строк збору підписів на підтримку електронної петиції №29 закінчився. Законом України «Про звернення громадян» передбачено, що електронна петиція, яка в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, після завершення строку збору підписів на її підтримку розглядається як звернення громадян відповідно до цього Закону.

Відповідно до ст.5 вищезазначеного закону у зверненні крім прізвище, ім’я, по батькові має бути зазначено місце проживання громадянина. На жаль, відомості про місце Вашого проживання відсутні. Таким чином, електрона петиції №29 не може бути зареєстрована як звернення громадян оскільки це буде суперечити чинному законодавству.

У разі якщо Ви бажаєте отримати письмову відповідь на звернення, рекомендуємо Вам звернутися до виконкому міської ради за адресою: пл. Шибанкова, 11, каб. №2 із письмовою заявою або на особистий прийом міського голови та його заступників (за встановленим графіком).