ПІБ ініціатора: Тепаева Нелля Владимировна
    Дата початку збору підписів: 05.01.2016 08:13

Прошу, обеспечить круглосуточную подачу холодной воды. На м-н Южный, Шахтерский, Солнечный, Лазурный.

Відповідь Красноармійського міського голови на електронну петицію №48 «Круглосуточная подача воды на м-н Шахтерский, Лазурный, Солнечный, Южный г Красноармейска»

Красноармійська міська рада повідомляє, що за ініціативою міського голови Требушкіна Р.В. було доручено керівництву комунального підприємства «Красноармійськводоканал» надати пропозиції для вирішення питання щодо забезпечення мешканців мікрорайонів міста цілодобовою подачею питної води.

В свою чергу комунальним підприємством було запропоновано модернізацію підвищувальних насосних станцій, розташованих на мікрорайонах Шахтарський, Лазурний, Сонячний, Южний, а саме – проведення заміни морально застарілого насосного обладнання на сучасні насосні станції з енергозберігаючим обладнанням. Ці заходи дадуть змогу уникнути надлишкового тиску в мережі та забезпечать достатній тиск для цілодобової подачі питної води.

На теперішній час планується виділення коштів з місцевого бюджету на проекти та виконання робіт з реконструкції насосних станцій. В першу чергу заплановано провести роботи на мікрорайонах Південний та Лазурний. Орієнтовна вартість реконструкції усіх насосних станцій міста Красноармійська,  на які вже розроблено проектну документацію,  складає близько 7000000 грн.  з освоєнням проектної суми на протязі двох років.

На капітальну заміну водопровідних мереж та мереж водовідведення планується виділення коштів та матеріалів в сумі до 38000000 грн. на протязі трьох років при співфінансуванні з обласного бюджету.

Р.В. Требушкін