Молочная кухня в г.Родинское.

ПІБ ініціатора: Родинский Сергей Анатольевич
    Дата початку збору підписів: 12.04.2016 08:48

Возможно ли организовать привоз продукции детской молочной кухни в г.Родинское. Когда-то раньше привозили маленьким жителям г.Родинское молочную продукцию, но сейчас этого нет. Я думаю очень много маленьких жителей и их родителей не отказались бы получать такую продукцию!!!!!!!

Покровська міська рада повідомляє, що відповідно до Закону України «Про звернення громадян» електронна петиція, яка в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, після завершення строку збору підписів на її підтримку розглядається як звернення громадян. У разі якщо Ви бажаєте, щоб дане питання було розглянуто, рекомендуємо Вам оформити звернення відповідно до вищевказаного закону.