• Thumb c8e274ef6da9f8b63bc61a3011b2650d

Новый Год без взрывов салюта!

ПІБ ініціатора: Рижков Олександр Михайлович
Дата початку збору підписів: 29.12.2015 08:41

Все мы знаем, что наш город находится в зоне АТО, в 50 километрах от линии фронта. В городе очень много переселенцев из населенных пунктов, которые подвергались артиллерийским обстрелам. Также, у нас очень много военных, ощутивших на себе ужас от разрыва снарядов. Да и все жители Красноармейска регулярно слышат взрывы и грохот от обстрелов соседних городов. В связи с этим, прошу не травмировать дополнительными взрывами жителей Красноармейска, переселенцев и военных, а лучше перенаправить средства, выделяемые на новогодний фейерверк, на более необходимые цели: помощь переселенцам, освещение города, замену дорожного покрытия и т.д. Я думаю, что это будет гораздо более правильное и полезное использование денег налогоплательщиков!

Красноармійська міська рада повідомляє, що строк збору підписів на підтримку електронної петиції №43 закінчився. Законом України «Про звернення громадян» передбачено, що електронна петиція, яка в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, після завершення строку збору підписів на її підтримку розглядається як звернення громадян відповідно до цього Закону.

Відповідно до ст.5 вищезазначеного закону у зверненні крім прізвище, ім’я, по батькові має бути зазначено місце проживання громадянина. На жаль, відомості про місце Вашого проживання відсутні. Таким чином, електрона петиції №43 не може бути зареєстрована як звернення громадян оскільки це буде суперечити чинному законодавству.

У разі якщо Ви бажаєте отримати письмову відповідь на звернення, рекомендуємо Вам звернутися до виконкому міської ради за адресою: пл. Шибанкова, 11, каб. №2 із письмовою заявою або на особистий прийом міського голови та його заступників (за встановленим графіком).