О работе в вечернее время 10 маршрута.

ПІБ ініціатора: снежкина инна александровна
    Дата початку збору підписів: 11.02.2016 09:47

Убедительная просьба,изменить график движения маршрута №10 в вечернее время начиная с 17-00 . 10 маршрут дождаться проблематично .Маршрут ходит раз в час.Можно уехать на 107,108 только не на 10.Прошу разобраться ,ведь данная проблема существует уже на протяжении 3 лет.

Красноармійська міська рада повідомляє, що строк збору підписів на підтримку даної електронної петиції закінчився. Законом України «Про звернення громадян» передбачено, що електронна петиція, яка в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, після завершення строку збору підписів на її підтримку розглядається як звернення громадян.

Відповідно до ст.5 вищезазначеного закону у зверненні крім прізвище, ім’я, по батькові має бути зазначено місце проживання громадянина. На жаль, відомості про місце Вашого проживання відсутні, у зв’язку з чим електрона петиція не може бути зареєстрована як звернення.

У разі якщо Ви бажаєте, щоб дане питання було розглянуто, рекомендуємо Вам звернутися до виконкому міської ради за адресою: пл. Шибанкова, 11, каб. №2 із письмовою заявою або на особистий прийом міського голови та його заступників (за встановленим графіком).