• Thumb b7a2c2d708b28cfacd9c56968b693142
  • Thumb df9d2ed8f2b9ee0ebe2fc02de40a2d27

О ЗАПРЕТЕ ИСПОЛЬЗОВАНИЯ ЖИДКОГО БИТУМА И БИТУМНЫХ МАШИНЫ ТИПА "УЯР-01" ИЛИ АНАЛОГОВ ПРИ ЯМОЧНОМ РЕМОНТЕ

ПІБ ініціатора: Дем'яненко Дмитро Миколайович
Дата початку збору підписів: 05.07.2019 15:34

ЗАПРЕТИТЬ ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ЖИДКОГО БИТУМА СО ЩЕБНЕМ И БИТУМНЫХ МАШИН ПРИ ЯМОЧНОМ РЕМОНТЕ УЛИЦ ГОРОДА ПО ПРИЧИНЕ ТОГО, ЧТО В ОТРЕМОНТИРОВАННЫХ ЯМАХ, В СОЛНЕЧНЫЕ ДНИ, ОБРАЗУЮТСЯ "БИТУМНЫЕ ЛУЖИ", КОТОРЫЕ ПОРТЯТ ЛАКОКРАСОЧНОЕ ПОКРЫТИЕ АВТОМОБИЛЕЙ И МОГУТ ОТРАЗИТЬСЯ НА БЕЗОПАСНОСТИ ДВИЖЕНИЯ ИЗ ЗА ПЛОХОГО СЦЕПЛЕНИЯ КОЛЕС С ЖИДКИМ БИТУМОМ.

Покровська міська рада повідомляє, що строк збору підписів на підтримку даної електронної петиції закінчився. Законом України «Про звернення громадян» передбачено, що електронна петиція, яка в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, після завершення строку збору підписів на її підтримку розглядається як звернення громадян.

Відповідно до ст.5 вищезазначеного закону у зверненні крім прізвище, ім’я, по батькові має бути зазначено місце проживання громадянина. На жаль, відомості про місце Вашого проживання відсутні, у зв’язку з чим електронна петиція не може бути зареєстрована як звернення.

У разі якщо Ви бажаєте, щоб дане питання було розглянуто як звернення, рекомендуємо Вам оформити звернення відповідно до ст.5 вищевказаного закону.