• Thumb b4d087cf82cb6029d79a739b3e7c5260

Объединить Покровск и Мирнограде в один город

ПІБ ініціатора: Денисенко Виталий Николаевич
Дата початку збору підписів: 16.04.2019 09:49

С давних времен эти два города считаются практически одним целым. Возможно пришло время соедениться в один уютный ГОРОДОК?

Покровська міська рада повідомляє, що строк збору підписів на підтримку даної електронної петиції закінчився. Законом України «Про звернення громадян» передбачено, що електронна петиція, яка в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, після завершення строку збору підписів на її підтримку розглядається як звернення громадян.

Відповідно до ст.5 вищезазначеного закону у зверненні крім прізвище, ім’я, по батькові має бути зазначено місце проживання громадянина. На жаль, відомості про місце Вашого проживання відсутні, у зв’язку з чим електронна петиція не може бути зареєстрована як звернення.

У разі якщо Ви бажаєте, щоб дане питання було розглянуто як звернення, рекомендуємо Вам оформити звернення відповідно до ст.5 вищевказаного закону.