Открыть пункт выдачи продукции с молочной кухни в Центре города

ПІБ ініціатора: Шейко Яна Олеговна
    Дата початку збору підписів: 28.03.2016 09:06

Ув. Руслан Валерьевич. Обращаюсь к Вам от лица многих мамочек, живущих в центре городаи себя лично. Прошу посодействовать открытию пункта выдачи продукции молочной кухни в центре города. Я проживаю в районе хлебзавода ул. Розы Люксембург, ко мне ближайший пункт выдачи это ЦРБ. Дорога с годовалым ребенком на коляске занимает 40 минут. Каждый день это долго, в зимнюю и дождливую погоду это вообще проблема. Надо только кому-то оставлять ребенка. Летом очень жарко ехать с ребенком к 12 часам.Продукция скисает на обратном пути. По словам сотрудников молочной кухни, когда раньше была возможна выдача с машины возле Приватбанка по Свердлова, было самое большое количество потребителей продукции. Потом там запретили и многие мамы живущие в Центре отказались от продукции, так как далеко добираться за ней. На данный момент выдача осуществляет ься в 4 пунктах- в здании молочной кухни на Солнечном, на ЦРБ, на Динасе и на Дурняке. До всех пунктов с Центрадалеко. Спасибо за внимание.

Покровська міська рада повідомляє, що строк збору підписів на підтримку даної електронної петиції закінчився. Законом України «Про звернення громадян» передбачено, що електронна петиція, яка в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, після завершення строку збору підписів на її підтримку розглядається як звернення громадян.

Відповідно до ст.5 вищезазначеного закону у зверненні крім прізвище, ім’я, по батькові має бути зазначено місце проживання громадянина. На жаль, відомості про місце Вашого проживання відсутні, у зв’язку з чим електрона петиція не може бути зареєстрована як звернення.

У разі якщо Ви бажаєте, щоб дане питання було розглянуто, рекомендуємо Вам звернутися до виконкому міської ради за адресою: пл. Шибанкова, 11, каб. №2 із письмовою заявою або на особистий прийом міського голови та його заступників (за встановленим графіком).