• Thumb 00c822bedeb759c04aa92e3af537cdc9
  • Thumb 6162aa840ea9ea40673b42e276963e03

Перейменування парку культури та відпочинку «Ювілейний» на парк імені Миколи Леонтовича

ПІБ ініціатора: Овсієнко Ольга Володимирівна
Дата початку збору підписів: 09.08.2019 12:22

Шановний Руслане Валерійовичу, хочу звернутися до Вас, до депутатського корпусу та всіх небайдужих мешканців Покровська, для яких слова «культура» та «розвиток» - не пусті. В першу чергу, хочеться подякувати за увагу, яку приділяє місто особистості композитора Миколи Леонтовича, ім’ям якого названа наша музична школа. Впевнена, що її учні та випускники й надалі гідно представлятимуть наше місто і тільки примножуватимуть його досягнення та перемоги. Особливо приймаючи до уваги той факт, що цікавість до музики взагалі та хорового співу зокрема за останні роки зростає в геометричній прогресії, а проведення фестивалю Щедрик Фест, в рамках якого відбувся Всеукраїнський конкурс хорових колективів, дав можливість вважати Покровськ центром розвитку хорового співу Донеччини.
Підтримуємо програму та заходи, направлені на популяризацію імені видатного композитора Миколи Леонтовича і просимо здійснити перейменування парку культури та відпочинку «Ювілейний» на парк імені Миколи Леонтовича, тим паче що такі пропозиції неодноразово надходили від громадськості нашого міста.

Відповідь в.п. Покровського міського голови на електронну петицію №131 «Про перейменування  парку культури та відпочинку «Ювілейний»  на Парк імені Миколи Леонтовича»

Покровська міська рада повідомляє, що електронну петицію «Про перейменування парку культури та відпочинку «Ювілейний»  на Парк  імені Миколи Леонтовича» прийнято та буде розглянуто на черговій сесії міської ради .

Про результати розгляду ініціатора петиції буде проінформовано додатково.

В.п. міського голови                                                                                                                                                                                     І.Сущенко