• Thumb 7f7c0906b42f308f1c34c4a3db538b56

Перейменувати вулицю Шмідта на вулицю імені Петра Порошенка

ПІБ ініціатора: Дмітрієв Олександр Валентинович
Дата початку збору підписів: 28.03.2018 15:55

Зважаючи на жахливий аварійний стан вулиці Шмідта у Покровську, кількість ям на якій вже перевалила за кількість нереалізованих обіцянок міської влади, пропонуємо перейменувати вулицю Шмідта у вулицю імені Петра Порошенка

Нова назва вулиці на честь очільника держави не дозволить залишати цю важливу логістичну магістраль у такому жахливому стані без уваги та стимулюватиме місцеву владу нарешті зайнятися питанням ремонту доріг. Сьогодні транспортна нитка вулиці Шмідта є дуже важливою у логістичному зв'язку інших регіонів з військовим шпиталем, що знаходиться у Покровську, тож має стратегічне значення.

У разі, якщо ця петиція набере велику кількість голосів, Покровська міська рада буде зобов'язана її перейменувати, а це значно пришвидшить ремонт доріг у місті в цілому, адже - уявіть - якщо вулиця, названа на честь Президента України, залишатиметься у такому жахливому стані, це призведе до залучення уваги ЗМІ та власне керівництва держави, що спонукатиме (різними методами) місцеву владу нарешті взяти якісний ремонт доріг за пріоритет.

Покровська міська рада повідомляє, що строк збору підписів на підтримку даної електронної петиції закінчився. Законом України «Про звернення громадян» передбачено, що електронна петиція, яка в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, після завершення строку збору підписів на її підтримку розглядається як звернення громадян.

Відповідно до ст.5 вищезазначеного закону у зверненні крім прізвище, ім’я, по батькові має бути зазначено місце проживання громадянина. На жаль, відомості про місце Вашого проживання відсутні, у зв’язку з чим електрона петиція не може бути зареєстрована як звернення.

У разі якщо Ви бажаєте, щоб дане питання було розглянуто як звернення, рекомендуємо Вам оформити звернення відповідно до ст.5 вищевказаного закону.