Переименовать улицу Шмидта в улицу Коррупции !

ПІБ ініціатора: Мазуренко Антоніна Павлівна
    Дата початку збору підписів: 30.03.2018 11:22

Пятый тендер на капремонт улицы Шмидта отменен. За несколько последних лет она не только превратилась из оживленной дороги в линию рвов, но и стала символом неспособности чиновников создавать что-то более важное для города, чем спиленные деревья

Состояние других улиц - не лучше, почти весь дорожный фонд Покровска - аварийный.
    Если бы мы могли распоряжаться средствами, которыми владеют чиновники, то улица Шмидта давно бы была образцом. Но - не можем. Коррупция, разложение и откаты определяют, на что будут тратиться бюджетные деньги

Единственное, что пока мы можем - громко заявить, обратить внимание на проблему.
    Переименовать улицу Шмидта в улицу Коррупции на время до ремонта - лучший способ простимулировать власть, оставив живое напоминание о чиновничьем позоре.

Ранее уже были петиции с предложением переименовать Шмидта в улицу имени Порошенка и Жебривского.
    Но что или кто победит? Порошенко, Жебривский или Коррупция?

Покровська міська рада повідомляє, що строк збору підписів на підтримку даної електронної петиції закінчився. Законом України «Про звернення громадян» передбачено, що електронна петиція, яка в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, після завершення строку збору підписів на її підтримку розглядається як звернення громадян.

Відповідно до ст.5 вищезазначеного закону у зверненні крім прізвище, ім’я, по батькові має бути зазначено місце проживання громадянина. На жаль, відомості про місце Вашого проживання відсутні, у зв’язку з чим електрона петиція не може бути зареєстрована як звернення.

У разі якщо Ви бажаєте, щоб дане питання було розглянуто як звернення, рекомендуємо Вам оформити звернення відповідно до ст.5 вищевказаного закону.