• Thumb 16d5aa0ba632360d11082204a8f6a05b

Переименовать улицу Шмидта в улицу имени Павла Ивановича Жебривского

ПІБ ініціатора: Дмітрієв Олександр Валентинович
Дата початку збору підписів: 30.03.2018 08:27

29 марта глава Донецкой областной военно-гражданской администрации Павел Жебривский на вопрос журналистка ТК "Орбита" ответил, что "...ремонт улицы Шмидта – это ключевая ответственность власти области и, в первую очередь, города Покровска".

Пользуясь данным Законом Украины "Об обращении граждан" правом обращаться к органам власти с электронными петициями ПРЕДЛАГАЮ переименовать улицу Шмидта в улицу имени Павла Ивановича Жебривского, увековечив таким образом его неоценимый вклад в развитие региона и города, ответственный подход власти области, в первую очередь, города Покровска в решении проблемы ремонта аварийной и стратегически важной дороги! Ура!

Покровська міська рада повідомляє, що строк збору підписів на підтримку даної електронної петиції закінчився. Законом України «Про звернення громадян» передбачено, що електронна петиція, яка в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, після завершення строку збору підписів на її підтримку розглядається як звернення громадян.

Відповідно до ст.5 вищезазначеного закону у зверненні крім прізвище, ім’я, по батькові має бути зазначено місце проживання громадянина. На жаль, відомості про місце Вашого проживання відсутні, у зв’язку з чим електрона петиція не може бути зареєстрована як звернення.

У разі якщо Ви бажаєте, щоб дане питання було розглянуто як звернення, рекомендуємо Вам оформити звернення відповідно до ст.5 вищевказаного закону.