• Thumb c51cb684a11cf600883a87b1823bd1cf

Пішохідні переходи через вулицю Дніпропетровська! (швидкісна траса).

ПІБ ініціатора: Чайка Валентина Андріївна
Дата початку збору підписів: 31.12.2015 10:13

Прошу, привести у відповідність з нормами ДБН пішохідні переходи з вулиці Чкалова (біля ставка з навісним мостом), через вулицю Дніпропетровська (швидкісна одностороння траса).
Потоки транспорту складаються з двох проїзних частин для руху транспорту в протилежних напрямках. Шляхи розділені фізичною перешкодою у вигляді розділювальної смуги-газону з дерновим покривом.
На дорозі є «пішохідна доріжка» (смугаста доріжка) з покриттям, яка призначена для руху пішоходів, та перетинає проїзну частину. Але, щоб потрапити далі, до тротуару — для руху пішоходів, на мікрорайон «Південний» до будинку №1, у доїдливу й дощову погоду треба пересуватися у багнюці. Потім з тротуару, через парк, треба знову пересуватися по грязюці, бо немає твердого покриття.
Така ж ситуація перетину з проспекту Шахтобудівників через вулицю Дніпропетровська до тротуару на мікрорайон «Південний».
Така ж ситуація перетину з вулиці Пушкіна через вулицю Дніпропетровська до тротуару на мікрорайон «Шахтарський», який веде до дитячої поліклініки.
ТОМУ ПОТРІБНО:
1. Знищити висоту фізичної перешкоди, - розділювальну смугу-газон з дерновим покривом та бордюру в місцях перетину «пішохідної доріжки».
2. Протилежні односторонні дороги руху з'єднати «майданчиком очікування» - проходом, шляхом вилучення землі з газону з дерновим покривом, та вимостити ту маленьку дільничку дорожньо-тротуарним покриттям і огородити з боків бордюрами.
3. Пропускна ширина утвореного проходу, на поперечній смузі-газоні з дерновим покривом, має бути 1,20 м, але не менше 90 см. Висота бордюрного каменю в найнижчому місці 2,5-4,5 см., або на рівнем траси.
4. Облаштувати придорожній газон від траси до тротуару (заасфальтувати стежину щоб потрапити до тротуару), від тротуару, через паркову зону треба теж зробити покриття.
Таким чином, для безперешкодного и зручного пересування, через швидкісну трасу по вулиці Дніпропетровська! у інвалідному візку, на милицях, перевезення малюків у колясках, велосипедистів, для зручності людям похилого віку тощо, облаштувати пішохідні переходи до кінця, у названих місцях де є смужка, з метою дотримання згідно з Конституцією України вільний вибір людини на свободу пересування та її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпеку дорожнього руху та попередження травматизму. Бо життя людини в Україні визнається найвищою соціальною цінністю.

Красноармійська міська рада повідомляє, що електронна петиція №47 в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, у зв’язку з чим зазначена петиція розглядається як звернення громадян (відповідно до Закону України «Про звернення громадян»).