• Thumb 5bef26207797ac276ddd62e7bd52d833

Подземный переход через кольцо

ПІБ ініціатора: Ткаченко Анна Александровна
Дата початку збору підписів: 20.01.2016 17:49

Ув. Руслан Валерьевич! Переход через кольцо (угол Горького и Днепропетровской) создает массу неудобств и опасностей для пешеходов, особенно с детьми(нет светофоров) и в непогоду (глубокие лужи). Я думаю, что многие горожане поддержали бы мое мнение, что в этом месте должен быть подземный переход (тем более что на плане города он есть(!), или хотя бы лежачие полицейские. Прошу принять во внимание данную заявку. Большое спасибо.

Красноармійська міська рада повідомляє, що строк збору підписів на підтримку електронної петиції №28 закінчився. Законом України «Про звернення громадян» передбачено, що електронна петиція, яка в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, після завершення строку збору підписів на її підтримку розглядається як звернення громадян відповідно до цього Закону.

Відповідно до ст.5 вищезазначеного закону у зверненні крім прізвище, ім’я, по батькові має бути зазначено місце проживання громадянина. На жаль, відомості про місце Вашого проживання відсутні. Таким чином, електрона петиції №28 не може бути зареєстрована як звернення громадян оскільки це буде суперечити чинному законодавству.

У разі якщо Ви бажаєте отримати письмову відповідь на звернення, рекомендуємо Вам звернутися до виконкому міської ради за адресою: пл. Шибанкова, 11, каб. №2 із письмовою заявою або на особистий прийом міського голови та його заступників (за встановленим графіком).