Покращення роботи залізничного вокзалу м. Покровськ

ПІБ ініціатора: Горіна Лариса Юріївна
    Дата початку збору підписів: 19.03.2019 10:57

Прошу розглянути можливість змінення графіку руху поїздів по станції Покровськ для поліпшення обслуговування пасажирів, а саме: підлаштувати час відправлення електропоїздів Чаплине-Авдіївка і Авдіївка- Чаплине до графіку прибуття швидкого нічного пасажирського потяга Київ- Покровськ (07.37) . Бажано, щоб пасажири пасажирського потяга мали можливість доїхати до своїх населенних пунктів електричкою. Наразі електрички в обидва боки відходять за 10-15 хвилин до прибуття нічного поїзда, що унеможливлює таку поїздку. На сьогодняшній день до станції Покровськ прибуває дуже обмежена кількість поїздів, тож ми сподіваємось,що існує можливість зміти графік таким чином.

Покровська міська рада повідомляє, що строк збору підписів на підтримку даної електронної петиції закінчився. Законом України «Про звернення громадян» передбачено, що електронна петиція, яка в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, після завершення строку збору підписів на її підтримку розглядається як звернення громадян.

Відповідно до ст.5 вищезазначеного закону у зверненні крім прізвище, ім’я, по батькові має бути зазначено місце проживання громадянина. На жаль, відомості про місце Вашого проживання відсутні, у зв’язку з чим електрона петиція не може бути зареєстрована як звернення.

У разі якщо Ви бажаєте, щоб дане питання було розглянуто як звернення, рекомендуємо Вам оформити звернення відповідно до ст.5 вищевказаного закону.