пропозиція до робочої групи з питань оподатування землі та нерухомості

ПІБ ініціатора: Придатко Виктория Валериевна
    Дата початку збору підписів: 09.03.2016 13:08

1. Інвентаризація обов'язково!
    2. Боротьба з неплатниками та недобросовісними платниками - обов'язково!
    3. Для тих хто платить та займається благодійністю на территорії міста зробити пільгові ставки на землю та нерухомість.

Красноармійська міська рада повідомляє, що строк збору підписів на підтримку даної електронної петиції закінчився. Законом України «Про звернення громадян» передбачено, що електронна петиція, яка в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, після завершення строку збору підписів на її підтримку розглядається як звернення громадян.

Відповідно до ст.5 вищезазначеного закону у зверненні крім прізвище, ім’я, по батькові має бути зазначено місце проживання громадянина. На жаль, відомості про місце Вашого проживання відсутні, у зв’язку з чим електрона петиція не може бути зареєстрована як звернення.

У разі якщо Ви бажаєте, щоб дане питання було розглянуто, рекомендуємо Вам звернутися до виконкому міської ради за адресою: пл. Шибанкова, 11, каб. №2 із письмовою заявою або на особистий прийом міського голови та його заступників (за встановленим графіком).