• Thumb 7cab6736ee343a2d3508b1d569b5a859

Просим закрыть для проезда автотранспортом всю площадь Шибанкова и п-кт Шахтостроителей до ул. Лихачева.

ПІБ ініціатора: Воробйов Євген Олександрович
Дата початку збору підписів: 18.04.2016 09:00

Движение автотранспорта в ниже указанном месте создает угрозу детям и пешеходам. Просим мэра закрыть для проезда автотранспортом всю площадь Шибанкова и п-кт Шахтостроителей путем установки соответствующего оборудования и дорожных знаков. Это обеспечит создание безопасного, культурного центра на площади Шибанкова и п-кту Шахтостроителей до ул. Лихачева.

Покровська міська рада повідомляє, що відповідно до Закону України «Про звернення громадян» електронна петиція, яка в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, після завершення строку збору підписів на її підтримку розглядається як звернення громадян.