Проведення IT форуму міста Покровська

ПІБ ініціатора: Де Де Иванович
    Дата початку збору підписів: 19.08.2017 09:38

У нашому місті функціонує ДоНТУ, що дає змогу розвивати наш край, як один із перспективних ринків ІТ, завдяки набору на кафедри ФКНТ, АСУ. Проведення форуму дає можливість зібрати людей, які зацікавлені у відновленні статусу Донбаса, як одного з найпеспективніших регіонів України в сфері ІТ та комунікацій. Початок роботи 3G у Покровську - каталізатор, що відкриває нові можливості жителям міста. План проведення та поширення заходу можливий за підтримки місцевої влади.
    Пропозиція: провести ІТ форум у місті Покровськ.
    Мета: поширити ідеї розвитку та становлення Покровська у сфері ІТ

Покровська міська рада повідомляє, що відповідно до Закону України «Про звернення громадян» електронна петиція, яка в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, після завершення строку збору підписів на її підтримку розглядається як звернення громадян.