• Thumb ff276d72f157463fd3f086e94298c7a2

Призначення поїзду Покровськ - Бердянськ на літній період.

ПІБ ініціатора: Кравчута Дмитро Олексійович
Дата початку збору підписів: 28.03.2018 08:45

Добрий день! У зв'язку з тим, що новий поїзд Київ-Покровськ-Бердянськ по новому графіку не проходить деякі станції Дніпропетровської, Донецької, Запорізької областей:

Просимо посприяти міську раду міста Покровськ, а також міського голову міста Покровськ для призначення поїзду Покровськ - Бердянськ на літній період. Маршрут якого буде починатися зі станції "Покровськ" потім через станції:
"Удачна" смт. Удачне Покровського району Донецької області,
"Межова" смт. Межова Межівський район Дніпропетровської області ,
"Демурине" смт. Демурине, Межівський район, Дніпропетровської області,
"Просяна імені Приклонського В.В." смт. Просяна Покровського району Дніпропетровської області,
"Чаплине" с.Чаплине Васильківського району Дніпропетровської області,
"Мечетна" смт. Покровське Покровського району Дніпропетровської області ,
"Гайчур" смт. Тернувате Новомиколаївського району Запорізької області,
"Пологи" м.Пологи Запорізької області,
"Верхній Токмак II" с.Верхній Токмак Другий Чернігівського району Запорізької області,
"Верхній Токмак I" с.Верхній Токмак Перший Чернігівського району Запорізької області,
"Нельгівка" с.Нельгівка Приморського району Запорізької області,
"Єлизаветівка" с.Єлизаветівка Приморського району Запорізької області,
"Трояни" с.Трояни Бердянського району Запорізької області
до станції "Бердянськ" м.Бердянськ Запорізької області

Маршрут цього поїду забазпечить сполучення деякий районів Донецької, Дніпропетровської, Запорзької областей і Азовським узбережжям на літній період.

Покровська міська рада повідомляє, що строк збору підписів на підтримку даної електронної петиції закінчився. Законом України «Про звернення громадян» передбачено, що електронна петиція, яка в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, після завершення строку збору підписів на її підтримку розглядається як звернення громадян.

Відповідно до ст.5 вищезазначеного закону у зверненні крім прізвище, ім’я, по батькові має бути зазначено місце проживання громадянина. На жаль, відомості про місце Вашого проживання відсутні, у зв’язку з чим електрона петиція не може бути зареєстрована як звернення.

У разі якщо Ви бажаєте, щоб дане питання було розглянуто як звернення, рекомендуємо Вам оформити звернення відповідно до ст.5 вищевказаного закону.