• Thumb e1b4ccc1750bcaec3cfc3bc86ed6c767

Развлекательный центр или клуб

ПІБ ініціатора: Романенко Євгенія Валентинівна
Дата початку збору підписів: 30.12.2015 09:21

Ни для кого не секрет. что в условиях проведения антитеррористической операции на территории Украины многие предприятия, организации и компании прекратили свою деятельность. На сегодняшний день нет возможности посетить тот же Донецк с целью проведения досуга. В городе нет ни одного кафе, ресторана, клуба, куда можно было бы пойти молодежи и провести время не ограничивая себя таймером. 24:00 все закрывается! Мы все работаем, чем-то занимаемся и имеем право на отдых!
Давайте рассмотрим возможность создания мини-развлекательного центра, боулинга, клуба и т.д. Этого не хватает. Надеюсь, мою петицию многие поддержат, ведь в городе очень много молодежи! Я и мои друзья готовы помочь в создании бизнес-плана и дальнейшей его реализации!

Відповідь Красноармійського міського голови на електронну

Петицію № 44 «Розважальний центр або клуб»

Красноармійська міська рада повідомляє, що більшість розважальних закладів, які знаходяться на території міста не підпорядковуються структурним підрозділам Красноармійської міської ради, тому графік та час їх роботи встановлює суб`єкт підприємницької діяльності у підпорядкуванні якого вони знаходяться.

На території міста Красноармійська функціонують розважальні заклади різноманітної направленості. Можливість розширення культурно-дозвіллєвого, розважального потенціалу міста  буде розглянуто за наявністю ресурсів або інвесторів. Красноармійська міська рада готова посприяти інвесторам у створенні ще одного тематичного закладу, якщо вони про це повідомлять.

Р.В. Требушкін