Зібрано підписів

  Кількість днів

  Заголовок петиції

  Реанімація пасажирського руху залізницею Покровськ - Добропілля - Дубове

  ПІБ ініціатора: Белицький Павло Володимирович
  Статус: Підтверджена
  Петиція №125
  Дата початку збору підписів: 16.04.2019 09:50

  Суть електронної петиції

  Прошу розглянути питання про можливість відновлення пасажирського руху залізницею Покровськ - Добропіля - Дубове (приміські та/або регіональні потяги), а також налагодити співпрацю з Покровською, Добропільською, Олександрівською районними радами Донецької області, Барвінківською районною радою Харківської області, відповідними ОТГ, Донецькою обласною військово-цивільною адміністрацією, Харківською обласною державною адміністрацією, відповідними струкрутними підрозділами ПАТ "Укрзалізниця" для якомога скорішого позитивного вирішення даного питання.
  Пасажирський рух залізницею Покровськ - Добропілля - Дубове було скасовано у 2009 році, чим було порушено соціальні та трудові міграції населення міст Покровськ, Добропілля, Добропільського та Олександрівського районів Донецької області (всього 129 тис. чоловік населення, без Покровська - 66 тис. чоловік), частково - міста Мирноград, Покровського району Донецької області та Барвінківського району Донецької області. Окремі села залишилися взагалі без рейсового пасажирського сполучення з районом, областю. Нині ділянкою залізниці Легендарна - Дубове потяги не курсують через назадовільний стан верхньої технічної будови колії.
  Втручання органів місцевого самоврядування у справу відновлення пасажирського руху на залізниці, активна співпраця органів місцевого самоврядування із обласною та центральною владою та оператором перевезень, зазвичай, сприяють позитивному вирішенню подібних питань. Без залучення органів місцевого самоврядування до даної роботи залізниця не вирішує питання поновлення пасажирського руху в позитивному руслі. Але для ефективної співпраці із залізницею потрібна щонайменше спільна позиція ОТГ та органів місцевого самоврядування, території яких знаходяться в зоні тяжіння до залізниці, де рух може поновитися.
  Налагодження регулярного пасажирського курсування залізницею Покровськ - Добропілля - Дубове (- Лозова) посилить зв'язок міста Покровськ із районами та віддаленими селами у північно-західній частині Донецької області, Харківською областю, надасть змогу зручної пересадки пасажирам Покровська на Лиман, Полтаву, Київ, значно скоротить час у дорозі, порівняно із маршрутом пасажирських (приміських) потягів через Павлоград. Більше громадян, в тому числі - туристів, зможе відвідати місто Покровськ, що позитивно впливатиме на фінансовий стан міста. Будуть створені умови для подальшого прогресу в соціально-економічному розвитку як міста Покровськ, так і районів у північно-західній частині Донецької області.

  Авторизуватися, щоб підписати

  поширити електронну петицію:

  перелік осіб, які підтримали петицію