Ремонт системы канализации по пр. Шахтостроителей

ПІБ ініціатора: Ярмилец Игорь Евгеньевич
    Дата початку збору підписів: 11.02.2016 09:48

Уважаемый Руслан Валерьевич, уже многие годы система канализации находится в плачевном состоянии. Трубы постоянно забиваются, нечистоты идут в подвалы, соответственно разрушаются фундаменты домов, запах ужасный в подъездах и квартирах, огромное количество комаров даже зимой. Системе канализации в центре, как и домам, уже более 50 лет и она требует капитального ремонта, а лучше замены. Прошу обратить внимание на данную проблему.

Красноармійська міська рада повідомляє, що строк збору підписів на підтримку даної електронної петиції закінчився. Законом України «Про звернення громадян» передбачено, що електронна петиція, яка в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, після завершення строку збору підписів на її підтримку розглядається як звернення громадян.

Відповідно до ст.5 вищезазначеного закону у зверненні крім прізвище, ім’я, по батькові має бути зазначено місце проживання громадянина. На жаль, відомості про місце Вашого проживання відсутні, у зв’язку з чим електрона петиція не може бути зареєстрована як звернення.

У разі якщо Ви бажаєте, щоб дане питання було розглянуто, рекомендуємо Вам звернутися до виконкому міської ради за адресою: пл. Шибанкова, 11, каб. №2 із письмовою заявою або на особистий прийом міського голови та його заступників (за встановленим графіком).