Скасування договору https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-05-24-000018-a ПРО ПОСЛУГИ З ВІДЛОВУ ТВАРИН

ПІБ ініціатора: Корх Дар'я Юріївна
    Статус: На розгляді
    Дата початку збору підписів: 28.05.2019 11:49

ПРОСИМО Міського Голову м. Покровськ, Покровську міську Раду та керівництво Комунального підприємства "Управління міського господарства" провести перевірку щодо доцільності використовування бюджетних коштів та СКАСУВАТИ УКЛАДЕННЯ ДОГОВОРУ на ПОСЛУГИ ПО ВІДЛОВУ ТВАРИН між Комунальним підприємством "Управління міського господарства"
    Код ЄДРПОУ: 23982460, Місцезнаходження замовника: 85300, Україна, Донецька обл., Покровськ, вул.Лізи Чайкіної,1 та ФОП Лупальцов Олександр Сергійович #3554202510 НА СУМУ 199 тисяч 290 гривень.
    Впродовж двох останніх років небайдужі мешканці м. Покровськ, волонтери та Міська рада м. Покровськ , пліч-о-пліч , за допомогою стерилізації безпритульних тварин домоглися значних позитивних результатів щодо скорочення чисельності безпритульних тварин нашого міста, міста,яке крокує до Європи! Гуманне, мисляче,красиве місто, яке користується позитивним досвідом розвинутих європейських міст,які визнали стерилізацію, а не відлов та утилізацію(читайте вбивство) -дієвим та гуманним методом регулювання чисельності безпритульних тварин. УКЛАДЕННЯ ЦЬОГО ДОГОВІРУ ЗВОДИТЬ НАНІВЕЦЬ результат НАШОЇ З ВАМИ СПІЛЬНОЇ РОБОТИ! Тварини, які за наші з вами кошти були вакциновані і стерилізовані будуть відловлені і утилізовані( читайте вбиті) знову ж за наші з вами кошти! ПАНЕ МЕР! Що це? випадковість, або кримінальна схема?ПОЧУЙТЕ НАС,МЕШКАНЦІВ НАШОГО МІСТА ТА ВАШИХ ВИБОРЦІВ!