ПІБ ініціатора: Корх Дар'я Юріївна
    Дата початку збору підписів: 28.05.2019 11:49

ПРОСИМО Міського Голову м. Покровськ, Покровську міську Раду та керівництво Комунального підприємства "Управління міського господарства" провести перевірку щодо доцільності використовування бюджетних коштів та СКАСУВАТИ УКЛАДЕННЯ ДОГОВОРУ на ПОСЛУГИ ПО ВІДЛОВУ ТВАРИН між Комунальним підприємством "Управління міського господарства"
    Код ЄДРПОУ: 23982460, Місцезнаходження замовника: 85300, Україна, Донецька обл., Покровськ, вул.Лізи Чайкіної,1 та ФОП Лупальцов Олександр Сергійович #3554202510 НА СУМУ 199 тисяч 290 гривень.
    Впродовж двох останніх років небайдужі мешканці м. Покровськ, волонтери та Міська рада м. Покровськ , пліч-о-пліч , за допомогою стерилізації безпритульних тварин домоглися значних позитивних результатів щодо скорочення чисельності безпритульних тварин нашого міста, міста,яке крокує до Європи! Гуманне, мисляче,красиве місто, яке користується позитивним досвідом розвинутих європейських міст,які визнали стерилізацію, а не відлов та утилізацію(читайте вбивство) -дієвим та гуманним методом регулювання чисельності безпритульних тварин. УКЛАДЕННЯ ЦЬОГО ДОГОВІРУ ЗВОДИТЬ НАНІВЕЦЬ результат НАШОЇ З ВАМИ СПІЛЬНОЇ РОБОТИ! Тварини, які за наші з вами кошти були вакциновані і стерилізовані будуть відловлені і утилізовані( читайте вбиті) знову ж за наші з вами кошти! ПАНЕ МЕР! Що це? випадковість, або кримінальна схема?ПОЧУЙТЕ НАС,МЕШКАНЦІВ НАШОГО МІСТА ТА ВАШИХ ВИБОРЦІВ!

Покровська міська рада у відповідь на електронну петицію №128 «Про Скасування договору https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-05-24-000018-a ПРО ПОСЛУГИ З ВІДЛОВУ ТВАРИН» повідомляє наступне.

З метою поліпшення санітарно-епідеміологічної ситуації у місті Покровськ, керуючись Законами України «Про захист тварин від жорстокого поводження», «Про ветеринарну медицину» рішенням Покровської міської ради № 7/33-23 від 20.04.2017 року була затверджена Програма регулювання чисельності безпритульних тварин у місті Покровськ на 2017-2020 роки. Організацію виконання рішення покладено на КП «Управління міського господарства».

Протягом січня-травня 2019 року від населення м. Покровська Донецької області надходили скарги і звернення щодо безпритульних тварин, які кидаються на людей та створюють загрозу для мешканців.

З метою уникнення нападів бродячих тварин на мешканців міста  та запобігання подальшої загрози було прийнято рішення про замовлення послуг з вилову тварин.

24.05.2019 КП «Управління міського господарства» було прийнято рішення про укладення договору на вилов безпритульних тварин з ФОП Лупальцов О.С. Звіт про укладений Договір міститься у системі Prozorro за кодом UA-2019-05-24-000018-a.

Згідно умов Договору № 26/92 від 24.05.2019 Виконавець самостійно визначає подальшу долю тварин відповідно до існуючих нормативних актів та має право на переведення тварин з карантину в притулок після проведення ветеринарних карантинних заходів. Пунктом 8.7. Договору передбачено, що Сторони дотримуються ст.ст. 16, 17, 24 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження».

Відлов та утилізація безпритульних тварин не передбачена умовами Договору та укладений Договір № 26/92 від 24.05.2019 не суперечить приписам Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» від 21 лютого 2006 року № 3447-IV та іншим нормативно-правовим актам, які регулюють захист таких тварин.

Тому підстав для скасування укладеного Договору з ФОП Лупальцов О.С. або визнання його нікчемним немає.

З повагою,
    Міський голова                                                           Р.В. Требушкін