• Thumb fa829b2ef90d722499efd2579d699cf7

Теннисный корт в парке "Юбилейный"

ПІБ ініціатора: Шевченко Денис Леонидович
Дата початку збору підписів: 26.02.2016 08:43

Спортивная молодёжь города обращается к мэру с просьбой рассмотреть вопрос о восстановлении в парке "Юбилейный" теннисного корта-ограждение игровой территории новой сеткой и минимальное восстановление площадки. Помогите чем можете!!! Ведь спортивная молодёжь лучше,чем печальные наркоманы и карманники,не так ли??

Красноармійська міська рада повідомляє, що дана електронна петиція в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку. Відповідно до Закону України «Про звернення громадян» електронна петиція, яка в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, після завершення строку збору підписів на її підтримку розглядається як звернення громадян.