• Thumb 52c0be2ec114f0c4051c959ed463393e

Улучшение дорожного покрытия по ул. Тюленина и ул. Нахимова.

ПІБ ініціатора: Первий Александр Васильевич
Дата початку збору підписів: 10.04.2018 10:51

Уважаемый Руслан Валерьевич! после того как ул. Шмидта превратилась в танковый полигон единственная альтернативная дорога для жителей пос. Динасового завода, а также Восьмой группы осталась ул. Нахимова и ул. Тюленина которые проходят параллельно ул. Шмидта каждый день по этим улицам дети идут в школу, старики за покупками в магазин, а люди среднего возраста на работу. В связи с этим обращаемся к вам за помощью по ремонту и улучшению дорожного покрытия по этим улицам. Надеемся на понимание нашей проблемы. С Уважением жители поселка.

Покровська міська рада повідомляє, що строк збору підписів на підтримку даної електронної петиції закінчився. Законом України «Про звернення громадян» передбачено, що електронна петиція, яка в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, після завершення строку збору підписів на її підтримку розглядається як звернення громадян.

Відповідно до ст.5 вищезазначеного закону у зверненні крім прізвище, ім’я, по батькові має бути зазначено місце проживання громадянина. На жаль, відомості про місце Вашого проживання відсутні, у зв’язку з чим електрона петиція не може бути зареєстрована як звернення.

У разі якщо Ви бажаєте, щоб дане питання було розглянуто як звернення, рекомендуємо Вам оформити звернення відповідно до ст.5 вищевказаного закону.