Установить лежачие полицейские в р-не наркологии и магазина Хозяин

ПІБ ініціатора: Липчук Виктория Викторовна
    Дата початку збору підписів: 28.12.2015 15:18

Перейти дорогу с ул.Свердлова в районе наркологии и магазина Хозяин большая проблема, особенно для школьников. Не смотря на наличие зебры,которую попросту не видно во время дождей, водители часто не уступают дорогу. Нет тротуара. Это проблема в дождливую погоду. Предлагаю установить лежачих полицейских, чтобы водители хоть как то притормаживали и у пешеходов была возможность спокойно перейти дорогу.

Красноармійська міська рада повідомляє, що строк збору підписів на підтримку електронної петиції №39 закінчився. Законом України «Про звернення громадян» передбачено, що електронна петиція, яка в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, після завершення строку збору підписів на її підтримку розглядається як звернення громадян відповідно до цього Закону.

Відповідно до ст.5 вищезазначеного закону у зверненні крім прізвище, ім’я, по батькові має бути зазначено місце проживання громадянина. На жаль, відомості про місце Вашого проживання відсутні. Таким чином, електрона петиції №39 не може бути зареєстрована як звернення громадян оскільки це буде суперечити чинному законодавству.

У разі якщо Ви бажаєте отримати письмову відповідь на звернення, рекомендуємо Вам звернутися до виконкому міської ради за адресою: пл. Шибанкова, 11, каб. №2 із письмовою заявою або на особистий прийом міського голови та його заступників (за встановленим графіком).