Встановити пам'ятник солдатам та героям АТО

ПІБ ініціатора: Кривенко Олександр Миколайович
    Дата початку збору підписів: 05.01.2016 08:13

Сьогодні в нашій країні йде не об'явлена війна. І ці відданні нації та нашій державі люди боронять нашу державу від цього ворога. Красноармійськ, як місто яке знаходиться зовсім поруч з фронтом, а саме в декількох годинах їзди на авто, повинен показати свою підтримку солдатам, які боронять нашу державу від агрессора.

Красноармійська міська рада повідомляє, що строк збору підписів на підтримку електронної петиції №49 закінчився. Законом України «Про звернення громадян» передбачено, що електронна петиція, яка в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, після завершення строку збору підписів на її підтримку розглядається як звернення громадян відповідно до цього Закону.

Відповідно до ст.5 вищезазначеного закону у зверненні крім прізвище, ім’я, по батькові має бути зазначено місце проживання громадянина. На жаль, відомості про місце Вашого проживання відсутні. Таким чином, електрона петиції №49 не може бути зареєстрована як звернення громадян оскільки це буде суперечити чинному законодавству.

У разі якщо Ви бажаєте отримати письмову відповідь на звернення, рекомендуємо Вам звернутися до виконкому міської ради за адресою: пл. Шибанкова, 11, каб. №2 із письмовою заявою або на особистий прийом міського голови та його заступників (за встановленим графіком).