Зібрано підписів

  Кількість днів

  Заголовок петиції

  Концерт

  ПІБ ініціатора: Мосолов Сергей Александрович
  Статус: З відповіддю
  Петиція №47
  Дата початку збору підписів: 31.03.2016 08:45

  Суть електронної петиції

  Приближается лето. Предлагаю организовать и и провести концерт местных исполнителей (музыкальных рок-коллективов) где -нибудь на открытой площадке, к примеру на сцене парка "Юбилейный". В регионе давно не было таких мероприятий, хотелось бы их сделать регулярными.

  Відповідь на електронну петицію:

             Покровська міська рада повідомляє, що строк збору підписів на підтримку даної електронної петиції закінчився. Законом України «Про звернення громадян» передбачено, що електронна петиція, яка в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, після завершення строку збору підписів на її підтримку розглядається як звернення громадян.

         Відповідно до ст.5 вищезазначеного закону у зверненні крім прізвище, ім’я, по батькові має бути зазначено місце проживання громадянина. На жаль, відомості про місце Вашого проживання відсутні, у зв’язку з чим електрона петиція не може бути зареєстрована як звернення.

              У разі якщо Ви бажаєте, щоб дане питання було розглянуто, рекомендуємо Вам звернутися до виконкому міської ради за адресою: пл. Шибанкова, 11, каб. №2 із письмовою заявою або на особистий прийом міського голови та його заступників (за встановленим графіком).

  поширити електронну петицію:

  перелік осіб, які підтримали петицію