• Thumb 36e479d6a00fd84e1ce29f9cb5c360ad

Зібрано підписів

Кількість днів

Заголовок петиції

Культурное наследие Покровска

ПІБ ініціатора: Капля Нина Артёмовна
Статус: З відповіддю
Петиція №99
Дата початку збору підписів: 12.05.2017 09:33

Суть електронної петиції

Ув. Руслан Валерьевич!

Пожалуйста! Прошу Вас обязать службы, за которыми закреплены памятники нашего города, чтоб хоть немного привели их в порядок. В частности - на братской могиле на м-не Южном (памятник девочки) необходимо обновить имена, высеченные на памятных плитах. В настоящее время очень много людей разыскивает места захоронения своих предков, которые погибли во время 2 Мировой войны. Ведь ничего не видно (сделать фото вообще невозможно). А это наша история, эти солдаты погибли при освобождении нашего города в 1943 г.
Надеюсь, Вы не оставите эту просьбу без внимания, даже если моя петиция не наберет достаточное количество голосов. Заранее благодарна Вам.

Відповідь на електронну петицію:

Покровська міська рада повідомляє, що відповідно до Закону України «Про звернення громадян» електронна петиція, яка в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, після завершення строку збору підписів на її підтримку розглядається як звернення громадян. У разі якщо Ви бажаєте, щоб дане питання було розглянуто, Вам необхідно оформити звернення відповідно до ст.5 вищевказаного закону.

поширити електронну петицію:

перелік осіб, які підтримали петицію