• Thumb 553e358d80497115e67f9d7537b15667

Зібрано підписів

Кількість днів

Заголовок петиції

Освещение улиц.

ПІБ ініціатора: Зинчук Дмитрий Валерьевич
Статус: З відповіддю
Петиція №5
Дата початку збору підписів: 28.12.2015 15:14

Суть електронної петиції

Просим установить опоры освещения (фонарные столбы), если таковых нет, светильники на отрезках улиц: Якира (от перекрёстка ул. Правды до переулка Якуба Коласа), Тюленина (от перекрёстка ул.Правды до переулка Якуба Коласа).

Відповідь на електронну петицію:

Красноармійська міська рада повідомляє, що строк збору підписів на підтримку електронної петиції №37 закінчився. Законом України «Про звернення громадян» передбачено, що електронна петиція, яка в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, після завершення строку збору підписів на її підтримку розглядається як звернення громадян відповідно до цього Закону.

Відповідно до ст.5 вищезазначеного закону у зверненні крім прізвище, ім’я, по батькові має бути зазначено місце проживання громадянина. На жаль, відомості про місце Вашого проживання відсутні. Таким чином, електрона петиції №37 не може бути зареєстрована як звернення громадян оскільки це буде суперечити чинному законодавству.

У разі якщо Ви бажаєте отримати письмову відповідь на звернення, рекомендуємо Вам звернутися до виконкому міської ради за адресою: пл. Шибанкова, 11, каб. №2 із письмовою заявою або на особистий прийом міського голови та його заступників (за встановленим графіком).

 

поширити електронну петицію:

перелік осіб, які підтримали петицію