• Thumb b07187dd5b6f6a0e66093bdb4682020e

Зібрано підписів

Кількість днів

Заголовок петиції

Парковка автомобилей на газонах.

ПІБ ініціатора: Александр К С
Статус: З відповіддю
Петиція №43
Дата початку збору підписів: 17.03.2016 14:58

Суть електронної петиції

Красноармейские водители превратили газоны некоторых дворов в месиво грязи. Более того, они не стесняются парковать автомобили прямо на технических колодцах. На замечания жильцов реагируют хамски, парковал здесь и буду парковать. Практически у каждого дома есть свободная бесплатная парковка, но она хамов почему-то не устраивает.

Убедительная просьба к администрации города принять меры, повлиять на нарушителей. Банально пройтись по дворам, зафиксировать на фото нарушителей и привлечь к ответственности в виде штрафов.

Приобрёл машину, думай где её держать!

Відповідь на електронну петицію:

Покровська міська рада повідомляє, що строк збору підписів на підтримку даної електронної петиції закінчився. Законом України «Про звернення громадян» передбачено, що електронна петиція, яка в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, після завершення строку збору підписів на її підтримку розглядається як звернення громадян.

Відповідно до ст.5 вищезазначеного закону у зверненні крім прізвище, ім’я, по батькові має бути зазначено місце проживання громадянина. На жаль, відомості про місце Вашого проживання відсутні, у зв’язку з чим електрона петиція не може бути зареєстрована як звернення.

У разі якщо Ви бажаєте, щоб дане питання було розглянуто, рекомендуємо Вам звернутися до виконкому міської ради за адресою: пл. Шибанкова, 11, каб. №2 із письмовою заявою або на особистий прийом міського голови та його заступників (за встановленим графіком).

поширити електронну петицію:

перелік осіб, які підтримали петицію