• Thumb 7f7c0906b42f308f1c34c4a3db538b56

Зібрано підписів

Кількість днів

Заголовок петиції

Перейменувати вулицю Шмідта на вулицю імені Петра Порошенка

ПІБ ініціатора: Дмітрієв Олександр Валентинович
Статус: З відповіддю
Петиція №104
Дата початку збору підписів: 28.03.2018 15:55

Суть електронної петиції

Зважаючи на жахливий аварійний стан вулиці Шмідта у Покровську, кількість ям на якій вже перевалила за кількість нереалізованих обіцянок міської влади, пропонуємо перейменувати вулицю Шмідта у вулицю імені Петра Порошенка

Нова назва вулиці на честь очільника держави не дозволить залишати цю важливу логістичну магістраль у такому жахливому стані без уваги та стимулюватиме місцеву владу нарешті зайнятися питанням ремонту доріг. Сьогодні транспортна нитка вулиці Шмідта є дуже важливою у логістичному зв'язку інших регіонів з військовим шпиталем, що знаходиться у Покровську, тож має стратегічне значення.

У разі, якщо ця петиція набере велику кількість голосів, Покровська міська рада буде зобов'язана її перейменувати, а це значно пришвидшить ремонт доріг у місті в цілому, адже - уявіть - якщо вулиця, названа на честь Президента України, залишатиметься у такому жахливому стані, це призведе до залучення уваги ЗМІ та власне керівництва держави, що спонукатиме (різними методами) місцеву владу нарешті взяти якісний ремонт доріг за пріоритет.

Відповідь на електронну петицію:

Покровська міська рада повідомляє, що строк збору підписів на підтримку даної електронної петиції закінчився. Законом України «Про звернення громадян» передбачено, що електронна петиція, яка в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, після завершення строку збору підписів на її підтримку розглядається як звернення громадян.

Відповідно до ст.5 вищезазначеного закону у зверненні крім прізвище, ім’я, по батькові має бути зазначено місце проживання громадянина. На жаль, відомості про місце Вашого проживання відсутні, у зв’язку з чим електрона петиція не може бути зареєстрована як звернення.

У разі якщо Ви бажаєте, щоб дане питання було розглянуто як звернення, рекомендуємо Вам оформити звернення відповідно до ст.5 вищевказаного закону.

поширити електронну петицію:

перелік осіб, які підтримали петицію