Зібрано підписів

  Кількість днів

  Заголовок петиції

  Пересмотреть тариф на воду.

  ПІБ ініціатора: Попов Артем В'ячелавович
  Статус: З відповіддю
  Петиція №113
  Дата початку збору підписів: 19.04.2018 15:53

  Суть електронної петиції

  В Покровске один из самых высоких тарифов на воду. Мы платим более 30 гривен за куб воды. В то время, как местный водоканал заявляет о своей финансовой несостоятельности и многомиллионных долгах населения, предприятие КП «Покровскводоканал» позволяет себе приобретать дорогостоящие автомобили и отдавать их в безвозмездное пользование правоохранительным органам. В 2017 году на автомобили было потрачено 2 миллионов гривен, это позволило бы покрыть расходы предприятия и не увеличивать тариф для населения. В своей предвыборной кампании Руслан Требушкин обещал, что тариф на воду будет равен мирноградскому и составит 7 гривен за куб. В итоге, предвыборные обещания привели к необоснованному повышению. Поэтому, со своей стороны депутаты от «Молодежной партии» призывают Покровского городского голову в срочном порядке пересмотреть тариф на воду для местных жителей.

  Відповідь на електронну петицію:

  Відповідь в.о. Покровського міського голови на електронну петицію

  № 113 «Пересмотр тарифов  на воду»

   

                Покровська міська рада, розглянувши електронну петицію «Пересмотр тарифов на воду», повідомляє наступне.

           Комунальне підприємство «Покровськводоканал» - забезпечує послугами з централізованого водопостачання та водовідведення населення та підприємства усіх форм власності міст Покровськ, Родинське, селища Шевченка та Покровського району. Це єдине підприємство в Україні, яке  не має своїх свердловин, водозаборів та очисних споруд, тому всю питну воду закупляє в обласного комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу» і транспортує стічні води на очисні споруди цього ж підприємства у Мирнограді. Тож очевидно, що тарифи на воду мають бути більшими, ніж в КП «Компанія «Вода Донбасу».

             Всі підприємства, що надають житлово-комунальні послуги населенню більше 100 тисяч чоловік, двічі на рік підвищують тарифи. В той час КП «Покровськводоканал» пішло на цей крок через два роки. Останнє підвищення тарифів було пов'язане з тим, що КП «Компанія «Вода Донбасу» значно збільшила вартість покупної води. За період дії тарифів збільшились тариф на електроенергію - на 21%, вартість паливно-мастильних матеріалів - на 22%, мінімальна заробітна плата - на 16%. Рівень відшкодування витрат на виробництво послуг з централізованого водопостачання складає для населення 73,5% від собівартості. Слід  зауважити, що заборгованість населення за послуги водопостачання  та водовідведення складає 15,9 млн. грн.

      Протягом останніх двох років на придбання матеріалів та обладнання для здійснення поточної ремонту мереж та насосних станцій,  виплату заробітної плати з нарахуваннями, погашення заборгованості  з податків було спрямовано майже  9,0 млн. грн. з бюджету міста Покровськ, що дозволило забезпечити більшість споживачів цілодобовою подачею води та зменшити втрати.

          Необхідно зауважити, що КП «Покровськводоканал» також визначено відповідальним виконавцем ряду заходів за окремими міськими програмами, в тому числі «Правопорядок» та благоустрій. Кошти на виконання зазначених заходів, зокрема  придбання автотранспорту, мають цільове призначення та не  впливають на фінансовий стан підприємства при розрахунку собівартості та тарифу на водопостачання і водовідведення.

  В.о. Покровського міського голови                                                                                                                І.В. Сущенко

  поширити електронну петицію:

  перелік осіб, які підтримали петицію