• Thumb 12011be8e5ff35663ccc2d459b79c144

Зібрано підписів

Кількість днів

Заголовок петиції

Переименовать улицу Шмидта в улицу Коррупции!

ПІБ ініціатора: Дмітрієв Олександр Валентинович
Статус: З відповіддю
Петиція №107
Дата початку збору підписів: 30.03.2018 11:39

Суть електронної петиції

Пятый тендер на капремонт улицы Шмидта отменен. За несколько последних лет она не только превратилась из оживленной дороги в линию рвов, но и стала символом неспособности чиновников создавать что-то более важное для города, чем спиленные деревья

Состояние других улиц - не лучше, почти весь дорожный фонд Покровска - аварийный.
Если бы мы могли распоряжаться средствами, которыми владеют чиновники, то улица Шмидта давно бы была образцом. Но - не можем. Коррупция, разложение и откаты определяют, на что будут тратиться бюджетные деньги

Единственное, что пока мы можем - громко заявить, обратить внимание на проблему.
Переименовать улицу Шмидта в улицу Коррупции на время до ремонта - лучший способ простимулировать власть, оставив живое напоминание о чиновничьем позоре.

Ранее уже были петиции с предложением переименовать Шмидта в улицу имени Порошенка и Жебривского.
Но что или кто победит? Порошенко, Жебривский или Коррупция?

Відповідь на електронну петицію:

Покровська міська рада повідомляє, що строк збору підписів на підтримку даної електронної петиції закінчився. Законом України «Про звернення громадян» передбачено, що електронна петиція, яка в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, після завершення строку збору підписів на її підтримку розглядається як звернення громадян.

Відповідно до ст.5 вищезазначеного закону у зверненні крім прізвище, ім’я, по батькові має бути зазначено місце проживання громадянина. На жаль, відомості про місце Вашого проживання відсутні, у зв’язку з чим електрона петиція не може бути зареєстрована як звернення.

У разі якщо Ви бажаєте, щоб дане питання було розглянуто як звернення, рекомендуємо Вам оформити звернення відповідно до ст.5 вищевказаного закону.

поширити електронну петицію:

перелік осіб, які підтримали петицію