Зібрано підписів

  Кількість днів

  Заголовок петиції

  Пішохідні переходи через вулицю Дніпропетровська! (швидкісна траса).

  ПІБ ініціатора: Чайка Валентина Андріївна
  Статус: З відповіддю
  Петиція №14
  Дата початку збору підписів: 31.12.2015 10:13

  Суть електронної петиції

  Прошу, привести у відповідність з нормами ДБН пішохідні переходи з вулиці Чкалова (біля ставка з навісним мостом), через вулицю Дніпропетровська (швидкісна одностороння траса).
  Потоки транспорту складаються з двох проїзних частин для руху транспорту в протилежних напрямках. Шляхи розділені фізичною перешкодою у вигляді розділювальної смуги-газону з дерновим покривом.
  На дорозі є «пішохідна доріжка» (смугаста доріжка) з покриттям, яка призначена для руху пішоходів, та перетинає проїзну частину. Але, щоб потрапити далі, до тротуару — для руху пішоходів, на мікрорайон «Південний» до будинку №1, бо у доїдливу й дощову погоду треба пересуватися у багнюці. Потім з тротуару, через парк, треба знову пересуватися по грязюці, бо немає покриття.
  Така ж ситуація перетину з проспекту Шахтобудівників через вулицю Дніпропетровська до тротуару на мікрорайон «Південний».
  Така ж ситуація перетину з вулиці Пушкіна через вулицю Дніпропетровська до тротуару на мікрорайон «Шахтарський», який веде до дитячої поліклініки.
  1. Потрібно знищити висоту фізичної перешкоди, - розділювальну смугу-газон з дерновим покривом та бордюру в місцях перетину «пішохідної доріжки».
  2. Протилежні односторонні дороги руху з'єднати, шляхом вилучення землі з газону з дерновим покривом, та вимостити ту маленьку дільничку дорожньо-тротуарним покриттям і огородити з боків бордюрами.
  Пропускна ширина утвореного проходу, на поперечній смузі-газоні з дерновим покривом, має бути 1,20 м, але не менше 90 см. Висота бордюрного каменю в найнижчому місці 2,5-4,5 см., або з рівнем траси.
  Таким чином, для безперешкодного зручного пересування у інвалідному візку, на милицях, перевезення малюків у колясках, для зручності людям похилого віку тощо, облаштувати пішохідний перехід, у названих місцях, з метою дотримання питань безпеки дорожнього руху та попередження травматизму.

  Відповідь на електронну петицію:

  Красноармійська міська рада повідомляє, що електронна петиція №46 в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, у зв’язку з чим зазначена петиція розглядається як звернення громадян (відповідно до Закону України «Про звернення громадян»).

  поширити електронну петицію:

  перелік осіб, які підтримали петицію