• Thumb e49f7cc9eaee8d7f29856367b286f39f

Зібрано підписів

Кількість днів

Заголовок петиції

Площадка для собак

ПІБ ініціатора: Провидохин Дмитрий Александрович
Статус: З відповіддю
Петиція №20
Дата початку збору підписів: 12.01.2016 12:01

Суть електронної петиції

В Красноармейске нет ни единой площадки для выгула собак. Точнее есть место под площадку, которое никак не ограждено и на котором нет никаких даже самых простых снарядов для тренировки. Данная площадка находится за парком Юбилейный, а точнее за конюшней . Хотелось бы, чтобы все-таки данную площадку привели в более функциональный вид, чтобы было хотя бы одно место для выгула собак

Відповідь на електронну петицію:

        Красноармійська міська рада повідомляє, що строк збору підписів на підтримку електронної петиції №20 закінчився. Законом України «Про звернення громадян» передбачено, що електронна петиція, яка в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, після завершення строку збору підписів на її підтримку розглядається як звернення громадян відповідно до цього Закону.

      Відповідно до ст.5 вищезазначеного закону у зверненні крім прізвище, ім’я, по батькові має бути зазначено місце проживання громадянина. На жаль, відомості про місце Вашого проживання відсутні. Таким чином, електрона петиції №20 не може бути зареєстрована як звернення громадян оскільки це буде суперечити чинному законодавству.

       У разі якщо Ви бажаєте отримати письмову відповідь на звернення, рекомендуємо Вам звернутися до виконкому міської ради за адресою: пл. Шибанкова, 11, каб. №2 із письмовою заявою або на особистий прийом міського голови та його заступників (за встановленим графіком).

поширити електронну петицію:

перелік осіб, які підтримали петицію