ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ВАКАНТНУ ПОСАДУ ГЕНЕРАЛЬНОГО ДИРЕКТОРА КНП «ПОКРОВСЬКА КЛІНІЧНА ЛІЛ» ВІДПОВІДНО ДО ВИМОГ ПОСТАНОВИ КМУ ВІД 27.12.2017 РОКУ №1094, ВРАХОВУЮЧИ НЕВІДПОВІДНІСТЬ ЗАЙМАНІЙ ПОСАДІ В.О. ГЕНЕРАЛЬНОГО ДИРЕКТОРА КНП «ПОКРОВСЬКА КЛІНІЧНА ЛІЛ» ПИЛИПЕЦЬ В. А. ВНАСЛІДОК НЕДОСТАТНЬОЇ КВАЛІФІКАЦІЇ, ЩО Є ПІДСТАВОЮ ДЛЯ РОЗІРВАННЯ ТРУДОВОГО ДОГОВОРУ З ІНІЦІАТИВИ ПОКРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

ПІБ ініціатора: Кобець Іван Мануїлович
    Дата початку збору підписів: 14.05.2020 11:35

Приводом для реєстрації петиції стало: -
    масове звільнення співробітників лікарні (фін.відділу, стат. відділу, юрисконсульта, лікарів, середнього медичного персоналу),
    -створення в.о. керівника лікарні психологічної напруги у колективі,
    -нестача авторитету серед підлеглих,
    -нерозуміння в.о. ген.директора Пилипець В.А. загального напрямку розвитку лікарні,
    -відсутність юридичної грамотності в підготовці наказів, які призводять до систематичних порушень нею прав працівників (безпідставні відсторонення лікарів від роботи, незаконні звільнення та інші систематичні порушення Кодексу законів про працю України),
    -не готовність лікарні до роботи в умовах медичної реформи відповідно до вимог НСЗУ,
    За 1 рік керівництва Пилипець В.А. не відбулося жодних позитивних змін та навпаки виникла загроза існування самого медичного закладу в умовах пандемії та реформування медичної галузі.

Відповідь Покровського міського голови на електронну петицію №135

На теперішній час, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України №1029 від 08.09.2015 року «Про затвердження  перспективного плану формування територій громад Донецької області» (зі змінами та доповненнями), триває процес формування територій громад Донецької області, в тому числі і Покровської об’єднаної територіальної громади.

В той же час, а саме з 01.04.2020 року, розпочався другий етап медичної реформи. У зв’язку зі змінами в порядку господарювання закладу та припинення основного фінансування КНП "Покровська клінічна лікарня інтенсивного лікування» за рахунок місцевого бюджету, адміністрацією КНП проводяться заходи щодо оптимізації усіх сфер діяльності лікарні, запроваджено процедуру трансформації фінансування системи охорони здоров’я, у відповідності до вимог діючого законодавства.

Звертаємо Вашу увагу на те, що процес формування територіальної громади передбачає реформування більшості сфер обслуговування населення нової громади та інфраструктури, зокрема транспортного сполучення, закладів пенсійного обслуговування населення, соціального захисту, об’єктів культури та освіти, та іншого, в тому числі закладів медичного обслуговування.

Реформування у сфері медичного обслуговування передбачає, що якість та доступність медичних послуг, що надаватимуться в закладах медицини об’єднаної територіальної громаді, в тому числі в КНП "Покровська клінічна лікарня інтенсивного лікування», будуть не нижчими, ніж до реформування, а набагато вищими, відповідно до державних стандартів надання медичних послуг.

Звертаємо Вашу увагу на те, що для повного та всебічного розгляду електронної петиції, буде ретельно досліджено всі викладені факти та врахована думка трудового колективу. Зазначаємо, що вимогами діючого законодавства не визначений строк проведення конкурсу на посаду керівника медичного закладу, тому доцільність впровадження такого конкурсу буде визначено міською радою з урахуванням процесу реформування закладів охорони здоров’я.

В.п. міського голови                                                                                                                                                                 О. Требушкін