• Thumb 68100f9bd85f616cadc9c16c82aa3a2c

Присвоїти загальноосвітній школі №3 ім'я Валентини Саверської

ПІБ ініціатора: Дмітрієв Олександр Валентинович
Дата початку збору підписів: 04.02.2020 14:15

39 років свого життя Валентина Саверська присвятила роботі в загальноосвітній школі №3.

За цей час Валентина Іванівна виховала не тільки тисячі учнів, але й допомогла стати справжніми професіоналами десяткам педагогів. Її внесок у розвиток міста - неоцінимий. Незважаючи на суворий характер, ім'я Валентини Саверської згадується випускниками закладу з теплом, а високі професійні стандарти, які вона задала педагогічному колективу, стали зразковими для цілих поколінь вчителів на багато десятиліть. Своєю доброю порадою вона допомагала повірити у себе, стати кращою людиною і професіоналом, саме тому доречним буде віддати їй шану і присвоїти загальноосвітній школі №3 її ім'я.

Покровська міська рада повідомляє, що строк збору підписів на підтримку даної електронної петиції закінчився. Законом України «Про звернення громадян» передбачено, що електронна петиція, яка в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, після завершення строку збору підписів на її підтримку розглядається як звернення громадян.

Відповідно до ст.5 вищезазначеного закону у зверненні крім прізвище, ім’я, по батькові має бути зазначено місце проживання громадянина. На жаль, відомості про місце Вашого проживання відсутні, у зв’язку з чим електронна петиція не може бути зареєстрована як звернення.

У разі якщо Ви бажаєте, щоб дане питання було розглянуто як звернення, рекомендуємо Вам оформити звернення відповідно до ст.5 вищевказаного закону.