Зібрано підписів

  Кількість днів

  Заголовок петиції

  Ремонт системы канализации по пр. Шахтостроителей

  ПІБ ініціатора: Ярмилец Игорь Евгеньевич
  Статус: З відповіддю
  Петиція №34
  Дата початку збору підписів: 11.02.2016 09:48

  Суть електронної петиції

  Уважаемый Руслан Валерьевич, уже многие годы система канализации находится в плачевном состоянии. Трубы постоянно забиваются, нечистоты идут в подвалы, соответственно разрушаются фундаменты домов, запах ужасный в подъездах и квартирах, огромное количество комаров даже зимой. Системе канализации в центре, как и домам, уже более 50 лет и она требует капитального ремонта, а лучше замены. Прошу обратить внимание на данную проблему.

  Відповідь на електронну петицію:

  Красноармійська міська рада повідомляє, що строк збору підписів на підтримку даної електронної петиції закінчився. Законом України «Про звернення громадян» передбачено, що електронна петиція, яка в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, після завершення строку збору підписів на її підтримку розглядається як звернення громадян.

  Відповідно до ст.5 вищезазначеного закону у зверненні крім прізвище, ім’я, по батькові має бути зазначено місце проживання громадянина. На жаль, відомості про місце Вашого проживання відсутні, у зв’язку з чим електрона петиція не може бути зареєстрована як звернення.

  У разі якщо Ви бажаєте, щоб дане питання було розглянуто, рекомендуємо Вам звернутися до виконкому міської ради за адресою: пл. Шибанкова, 11, каб. №2 із письмовою заявою або на особистий прийом міського голови та його заступників (за встановленим графіком).

  поширити електронну петицію:

  перелік осіб, які підтримали петицію