Ремонт та благоустрій перехрестя мікрорайонів «Південний», «Лазурний» та «Шахтарський»

ПІБ ініціатора: Карнаух Вадим Віталійович
    Дата початку збору підписів: 26.06.2020 08:36

Однією з гострих проблем м. Покровська є стан перехрестя між мікрорайонами «Південний», «Шахтарський», «Лазурний». Дане перехрестя поєднує три густонаселені мікрорайони міста та є місцем розміщення великої кількості магазинів та інших закладів, супермаркету і ринку. Внаслідок свого розташування дане перехрестя постійно несе велике навантаження як з боку автомобільного та громадського транспорту, так із боку великої кількості пішоходів, особливо в час-пік. Певною мірою ця проблема вирішується встановленим на перехресті світлофором, однак лише частково. Стан дорожнього покриття на перехресті, а також стан прилеглих тротуарів є незадовільним, що постійно створює аварійно-небезпечну ситуацію на проїжджій частині та небезпеку травмування пішоходів. Відсутність місць для паркування та зупинок для громадського транспорту суттєво ускладнює проїзд даного перехрестя.
    Вирішення даної проблеми крім значних матеріальних витрат неможливе без чіткого планування та врахування інтересів всіх зацікавлених осіб, тому потребує об’єднання зусиль органів місцевого самоврядування, громади міста та підприємців.
    З огляду на вищевикладене, вважаю необхідним створення робочої групи з розробки та погодження проекту благоустрою перехрестя та прилеглих територій мікрорайонів «Південний», «Шахтарський», «Лазурний» під керівництвом в.п. Покровського міського голови Требушкіна О.В. за участі представників громади міста, підприємців та спеціалістів відділу містобудування, архітектури та земельних відносин Покровської міської ради.
    Прошу всіх небайдужих мешканців міста підтримати дану петицію!

Відповідь в.п. Покровського міського голови на електронну петицію №138.

Покровська міська рада щодо створення робочої групи з розробки та погодження проекту благоустрою перехрестя та прилеглої території по вул.Затишній (на перетині мікрорайонів «Південний», «Лазурний», «Шахтарський») повідомляє, що у зв’язку зі збільшенням кількості автомобільного транспорту  навантаження на дороги,  в тому числі міжквартальні,  збільшується з кожним роком, що призводить до швидкого погіршення стану асфальтового покриття та необхідності проведення його поточного та капітального ремонту.  Ремонт доріг здійснюється за результатами щорічного обстеження даних елементів благоустрою з представниками Патрульної поліції. Постійно виконуються роботи з пониження бордюр з метою облаштування тротуарів доступними для маломобільних груп населення.

Таким чином, благоустрій територій здійснюється постійно відповідно   до запланованих заходів, місто змінюється та стає більш привабливим та комфортним для громадян порівняно з попередніми роками. На жаль, не можливо виконувати роботи з ремонту дорожнього покриття, заміни тротуарів, освітлення, встановлення малих архітектурних форм одночасно по всім напрямкам міста. Але ця робота виконується щоденно та безперервно.

Враховуючи вищевикладене, вважаємо, що створювати робочу групу з обговорення питань благоустрою окремих територій міста нема необхідності, оскільки питання здійснення заходів для підвищення комфортності громадян в місті розглядається у більш широкому форматі.

Якщо Ви маєте пропозиції щодо виконання  конкретних робіт, Ви маєте право винести їх на розгляд міської ради (виконкому міської ради)  у відповідності до ст. 17 Закону України «Про благоустрій населених пунктів».

В свою чергу зазначаємо, що на сьогоднішній день роботи з ремонту асфальтового покриття на вказаному перехресті виконані.

З повагою

В.п. міського голови                                                                                                                                                         О. Требушкін