Скейт парк у Покровську

ПІБ ініціатора: Сбітнєв Вадим Евгенович
    Дата початку збору підписів: 31.03.2020 11:02

Доброго дня читачам.
    Маю гарну пропозицію, щодо будівництва у Покровську скейт парку.
    Навіщо він у нашому місті??
    Я вважаю, що у кожному великому місті, повинно бути спеціально обладнане місце для катання на BMX, скейтбордах, трюкових самокатах, роликах та інших...
    Я сам займаюся BMX фристайлом і дуже часто виникають випадки, коли просто немає місця для катання.
    Ще частіше нас просто виганяють зі "спота", люди думають, що ми руйнуємо їх двори, тротуари, лави, АЛЕ ЦЕ НЕ ТАК!!
    Ми займаємося тим, що нам до вподоби, тим що ми насправді обожнюємо!
    Окрім мене, у місті є ще багато інших хлопців, юнаків, що займаються BMX, скейибордами, самокатами, їм також не має де кататися .
    ВИСНОВОК: Я ВВАЖАЮ, ЩО У ПОКРОВСЬКУ ПОВИНЕН БУТИ СКЕЙТПАРК. І ви можете допомогти нам дійти до своєї мети!!

Покровська міська рада повідомляє, що строк збору підписів на підтримку даної електронної петиції закінчився. Законом України «Про звернення громадян» передбачено, що електронна петиція, яка в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, після завершення строку збору підписів на її підтримку розглядається як звернення громадян.