• Thumb d23a8f68f091d2c8f04fdaf8da60e516

Зібрано підписів

Кількість днів

Заголовок петиції

Улица Виктора Цоя

ПІБ ініціатора: Захарченко Сергій Вікторович
Статус: З відповіддю
Петиція №40
Дата початку збору підписів: 09.03.2016 08:44

Суть електронної петиції

В случае переименования улиц города, предлагаю одну из улиц назвать на честь рок-музыканта Цоя Виктора Робертовича. Улица Виктора Цоя.

Відповідь на електронну петицію:

Красноармійська міська рада повідомляє, що строк збору підписів на підтримку даної електронної петиції закінчився. Законом України «Про звернення громадян» передбачено, що електронна петиція, яка в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, після завершення строку збору підписів на її підтримку розглядається як звернення громадян.

Відповідно до ст.5 вищезазначеного закону у зверненні крім прізвище, ім’я, по батькові має бути зазначено місце проживання громадянина. На жаль, відомості про місце Вашого проживання відсутні, у зв’язку з чим електрона петиція не може бути зареєстрована як звернення.

У разі якщо Ви бажаєте, щоб дане питання було розглянуто, рекомендуємо Вам звернутися до виконкому міської ради за адресою: пл. Шибанкова, 11, каб. №2 із письмовою заявою або на особистий прийом міського голови та його заступників (за встановленим графіком).

поширити електронну петицію:

перелік осіб, які підтримали петицію