Зібрано підписів

  Кількість днів

  Заголовок петиції

  Возобновление движения поезда сообщением Киев-Покровск

  ПІБ ініціатора: Писанец Ольга Александровна
  Статус: З відповіддю
  Петиція №79
  Дата початку збору підписів: 06.09.2016 14:22

  Суть електронної петиції

  В связи с популярностью направлений из города Красноармейск в Киев среди социально незащищенных граждан Украины, в частности студентов и переселенцев, предлагаю рассмотреть вопрос относительно возвращения в расписание движения поездов по станции "Покровск" поездов, которые выполняли рейсы в направлениях "Покровск-Киев" по расписанию, которое существовало до их отмены.
  На сегодняшний день жители города и близлежащих городов и поселков могут воспользоваться поездом "Интерсити+" сообщением Покровск-Киев только теоретически. На практике это слишком дорого стоит для населения, учитывая социально-экономическое положение в стране в целом и непосредственно в семьях украинцев. Остается популярным направление движения поездов из Константиновки и Днепропетровска, но это не решает проблемы с перемещением жителей Покровска и района.

  Відповідь на електронну петицію:

  Відповідь Покровського міського голови на електронну
  петицію № 79 «Відновлення руху поїзду сполученням Київ-Покровськ»

   

              Покровська міська рада повідомляє, що Ваша петиція щодо повернення руху пасажирських поїздів по станції «Покровськ», які виконували рейси в напрямку «Покровськ – Київ» за розкладом, який існував до їх скасування розглянута. Порушене Вами питання є насправді гострим та актуальним для нашого міста.

  З метою вирішення зазначеного звернення жителів міста Покровськ і прилеглих сільських районів щодо порушення  руху пасажирських  поїздів керівництво міста звернулося письмово до Прем’єр – Міністра України Гройсмана В.Б., Міністра інфраструктури Омеляна В.В., керівника Регіональної філії «Південно – Західна Залізниця» Тягульського В.Г. з проханням про сприяння щодо вирішення питання про відновлення пасажирського сполучення Київ – Покровськ.

  Додатково ініціатору петиції надані копії вищевказаних письмових листів.

  Після отримання відповіді з цього питання міська рада обов’язково проінформує ініціатора петиції про результати.

   

  Требушкін Р.В.

  поширити електронну петицію:

  перелік осіб, які підтримали петицію